o nás

nukleon frame je nezávislá filmová produkční společnost působící v České republice a na Slovensku. Zaměřuje se na originální hrané a dokumentární filmy, které mají výraznou autorskou vizi a ambici být součástí mezinárodních filmových festivalů. nukleon frame je také evropským koprodukčním partnerem pro mezinárodní projekty.

vojtěch konečný

scenárista | režisér | producent

Vojtěch Konečný je scenárista, režisér a producent. Je jedním ze zakladatelů nezávislé filmové produkční společnosti nukleon frame. Momentálně studuje magisterský obor filmové režie na Filmové a televizní fakultě AMU v Praze (FAMU). Předtím vystudoval University of the Arts London, obor BA (Hons) Film and TV, kde se specializoval na scenáristiku a režii. Vojtěch byl členem poroty na mezinárodních filmových festivalech jako 75. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách (Giornate degli Autori), 24. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava a 9. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Be2Can.

Vojtěch je autorem několika krátkých filmů a spotů, kde se podepsal jako scenárista, režisér a střihač. Jeho krátky film Růžička ve tmě (2022) byl vybrán do sekce Film and Art School Etudes Panorama na 30. ročníku Mezinárodního filmového festivalu EnergaCAMERIMAGE v polské Toruni a připravovaný projekt Doprovázení (2023) byl vybrán do pitchingového fóra The Audiovisual Talent Week v Barceloně.

peter poch

producent

Peter Poch je filmový producent. Je jedním ze zakladatelů nezávislé filmové produkční společnosti nukleon frame. Jako asistent a později výkonný producent ve slovenské společnosti ATTACK FILM pracoval na několika celovečerních projektech jako Konfident (2012), Důvěrný nepřítel (2018), na pohádkách Sedmero krkavců (2015), Anděl páně 2 (2016) a Zakletá jeskyně (2022) nebo na celovečerním dokumentárním filmu ANDY WARHOL: Od A po W (2023). Je také aktivní v hudebním průmyslu jako manažer dvou kapel. 

Peter v současné době studuje magisterský obor produkce na Filmové a televizní fakultě AMU v Praze (FAMU). Spolu se svým kolegou Vojtěchem Konečným produkoval několik krátkých filmů včetně krátkého filmu Růžička ve tmě (2022), který byl vybrán do sekce Film and Art School Etudes Panorama na 30. ročníku Mezinárodního filmového festivalu EnergaCAMERIMAGE v polské Toruni a připravovaný projekt Doprovázení (2023), který byl vybrán do pitchingového fóra The Audiovisual Talent Week v Barceloně.

adéla konečná

producent

Adéla Konečná je filmová producentka. V současné době studuje magisterský obor produkce na Filmové a televizní fakultě AMU v Praze (FAMU). Svá studia začala intenzivním kurzem produkce spolu s mezinárodními filmaři. Jako produkční či producentka stála u tvorby několika krátkých filmů. Má také zkušenosti s produkcí filmových festivalů a reklamních spotů. Během studia začala spolupracovat s Vojtěchem Konečným a Peterem Pochem a produkovala také filmy Růžička ve tmě (2022) a Doprovázení (2023).